Buradasınız: Haberita » İş Dünyası

Beklenen 2019/1 Tercih Kadroları Açıklandı!

2019/1 tercih kadroları açıklandı. Sözün bittiği yerdeyiz.

Meslektaşlarımız DSİ’den Açıklama Bekliyor!

Tasarı ile ayrılan 1000'e yakın ihdasdan sonra hala alım gerçekleşmedi. Meslektaşlarımız artık DSİ'den açıklama bekliyor.

Beklenen 2018/2 Tercih Kadroları Açıklandı!

ÖSYM tarafından 2018/2 tercih kadroları açıklandı. İl il harita mühendisleri ve teknikerleri kadro dağılımları, detaylı analizler haberde yer alıyor.

Harita Mühendisi ve Harita Teknikeri Alımları Nereye Gidiyor? Ne Yapmalıyız?

8 yıllık harita mühendisi ve harita teknikeri alımları istatistikler ve analizlerle Haberita Özel Haber'de. Peki, ne yapmalıyız?

Acil Durumlara Çözüm Yine Meslektaşımızdan!

TÜBİTAK tarafından desteklenen -harita mühendisi- Prof. Dr. İsmail Rakıp KARAŞ yürütücülüğündeki Akıllı Tahliye Sistemi projesi Haberita'da!

KPSS 2018/1 Yerleştirme En Küçük ve En Büyük Puanları!

KPSS 2018/1 yerleştirme en küçük ve en büyük puanları açıklandı. Yığılma nerede? En yüksek ve en düşük puan ne? Özel dosya ile detaylı analiz Haberita'da.

Beklenen 2018/1 Tercih Kadroları Açıklandı!

ÖSYM tarafından 2018/1 tercih kadroları açıklandı. İl il harita mühendisleri ve teknikerleri kadro dağılımları, detaylı analizler haberde yer alıyor.

DSİ’ye 700 Mühendis, 68 Tekniker, 58 Teknisyen Kadrosu!

DSİ'ye 700 mühendis, 68 tekniker, 58 teknisyen kadrosu ihdas edildi. Peki, hangi gelişme ile yakında bu alım gerçekleşiyor?

KGM Harita Mühendisi ve Harita Teknikeri Alımı (Mülakatsız!!)

KGM harita mühendisi ve harita teknikeri alımı 2018 gerçekleşiyor. Peki, hangi illere kaç harita mühendisi ve harita teknikeri alımı gerçekleştirilecek?

Erdek Belediyesi Harita Mühendisi Alımı Gerçekleştiriyor!

Erdek Belediyesi harita mühendisi alımı gerçekleştirecek. Peki kaç adet? Başvuru ne zaman? Şartları neler? Detaylar haberde yer alıyor.
Telif Hakkı: © 2010 - 2022 Haberita - Tüm hakları saklıdır.