Buradasınız: Haberita » Teknoloji » Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM)’den Mobil Trafik Uygulaması

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Türkiye Trafik Uygulaması.

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Türkiye Trafik Uygulaması.

Yeni bir mobil trafik uygulaması da Karayolları Genel Müdürlüğü’nden; Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Türkiye Trafik Uygulaması.

Bu uygulama ile tüm Türkiye’nin anlık trafik bilgisine ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlık trafik bilgisi ile seyahat öncesinde trafik yoğunluğuna göre rotanızı planlayabilir, alternatifli güzergah seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Otoyol, devlet ve il yolları arasında gideceğiniz güzergahı harita üzerinde görüntüleyip, yol tarifi alabilir, toplam mesafeyi ve süreyi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz güzergahtaki yol durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yolunuz üzerinde herhangi bir çalışma var mı veya yol herhangi bir sebepten dolayı kapalı mı açıklaması ile öğrenebilirsiniz, bu bilgiler 5 dakikada bir güncellleniyor.

Bu hizmetlere ek olarak aracınıza ait OGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Kullanacağınız otoyola ait geçiş ücret bilgilerine de hızlıca erişebilirsiniz.

Uzaklık Hesaplama menüsü ile iki şehir arasındaki uzaklığı görüntüleyip, illerin ilçelerine olan uzaklığını öğrenebilirsiniz.

Tüm Türkiye’nin karayolları turistik haritası da artık cebinizde olacak.

Uygulamayı akıllı telefonlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Telif Hakkı: © 2010 - 2024 Haberita - Tüm hakları saklıdır.