Buradasınız: Haberita » İş Dünyası » Erdek Belediyesinden Harita Teknikeri Alımı

Erdek Belediye Başkanlığı tarafından 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre 3 (üç) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bunlardan bir tanesi de harita teknikeri.

Sözlü sınav 24 Mayıs 2016 saat 14.00’te Erdek Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Erdek Belediyesi bir (1) adet harita teknikeri alımı gerçekleştirecek

Erdek Belediyesi 1 (bir) adet harita teknikeri alımı gerçekleştirecek.

Adayların 13.05.201623.05.2016 tarihleri arasında saat 16.00‘ ya kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.)

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacak.

Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacak.

Sözlü sınav sonucu belediyenin internet sitesinde (http://www.erdek-bld.gov.tr) yayınlanacak.

Sınav için başvuru şartlarına, başvuru sırasında istenilen belgelere, ilan ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Telif Hakkı: © 2010 - 2022 Haberita - Tüm hakları saklıdır.